Proč jsem rozšířila své služby o EFT?

Sandra Carić EFTKrásný den,

dnes bych ráda s Vámi sdílela, svůj osobní zázrak.

Na jaře tohoto roku jsem se pod tíhou dlouhodobých nepříjemností zhroutila.

Nevěděla jsem kudy kam a co se sebou dělat. Mé kamarádky terapeutky, které mívám poblíž a na které se běžně v případech potřeby obracím, v tu dobu prožívaly sami nehezké časy a měly samy co dělat se sebou.

Zůstala jsem na to sama a nevěděla kudy dál. Hlavně jsem nevěděla, jak se z toho dostat.

Vesmír je vždy šprýmař a zjevila se u mě kamarádka, že má něco nového a že to můžeme zkusit, jestli budu chtít. Byla jsem tak zoufalá, že jsem řekla ano, byla jsem už ochotná zkusit cokoliv. Byla jsem tak zacyklená, že jsem sama netušila jak z toho ven.

Tato kamarádka mne provedla terapií EFT. Jak z dlouholeté praxe Bachových esencí vím, základem všeho jsou emoce.
Díky EFT jsme se jednoduše a krásně dostaly k tomu, co mě bolelo, co se dralo na povrch a konečně jsem to mohla efektivně zpracovat.

Byly to skutečně bolesti staré, hodně hluboké a zasunuté a hlavně už tolikrát zpracovávané. A i přesto se zase ozvaly v nějaké rovině, kam jsem sama už neuměla jít. Překvapilo mě, jak je tato technika hluboká a občas ty hloubky jsou skutečně potřeba.

Z čeho jsem byla v šoku, že jsme tak velikou a hlubokou práci, která mě doslova zvedla ze země, která mě zbavila starých emočních bolestí, tak trvala asi hodinu a pak následovala neskutečná úleva. Ale tak veliká, až se mi tajil dech nad tím zázrakem.
Bála jsem se nadechnout, myslela jsem, že mi to kouzlo uteče. Neuteklo.

Tahle metoda kolem mě kroužila už několik let, vždy jsem nad tím mávla rukou a nechala to být. Ovšem tento soukromý a malý zázrak mne už nenechal chladnou. Zkrátka mne to natolik nadchlo, že jsem absolvovala výcvik, účastnila se seminářů, workshopů a přečetla spoustu literatury, abych i já mohla pomoci vám.

Mám obrovskou radost, že jsem rozšířila své služby právě o tuto metodu. O metodu která funguje, mám ji vyzkoušenou na sobě, své rodině, blízkých i kamarádech. 

O svém nadšením jsem krátce cca 6min. hovořila i na FB, tak zde dávám odkaz na video, kdybyste se chtěli kouknout: https://fb.watch/9dUi80328p/

A nakonec, až do 16.11.2021 tedy do mých narozenin, nabízím tuto terapii s 50% slevou, abych získala reference.

CHCI VĚDĚT VÍCE! »

 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić, jsem terapeutka EFT a certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz