Cesta ke spokojenosti

Sandra Carić


Při setkání společně zmapujeme vaši současnou situaci a budeme hledat cestu k celkové spokojenosti.

Stojím nohama pevně na zemi, ale mám dobře rozvinutou empatii a intuici, díky které během chvilky pochopím, v čem je zakopaný pes, a pomůžu vám vrátit úsměv na tvář.

Během tohoto společného času budeme používat různé metody a techniky např. EFT - Technika emoční svobody (není to žádný EZO nesmysl, ale lékařsky a věděcky prokázána metoda, ověřena řadou recenzovaných studií), které nám umožňují rychlé a dynamické odstranění emočních bloků. Právě tyto bloky nás v životě limitují a brání nám dosáhnout úspěchu, zdraví a štěstí.

Díky tomuto dynamickému přístupu a hluboké práci s emocemi, hned po prvním sezení ucítíte znatelnou úlevu. 

Negativní emoce nám často komplikují život a vrhají nás do pocitů strachu, méněcennosti, úzkostí či jiných svazujících emocí. Naučím vás, jak je ovládat.

Pomohu vám rozkrýt zajeté vzorce chování, převzaté programy a odpoutat se od přetížení mysli. Objevíme kouzlo lehkosti a svěžesti v životě.

Naše společné setkání, je čas, kdy jste středobodem ✨ vesmíru a každá minuta patří jen vám. Péče, podpora 💕 a jeden pár uší, který zajímá, jak se máte a jak se cítíte.

Společně vstoupíme do vašeho nitra a poodkryjeme příběhy, které jsou pro vás důležité. Toto setkání je zážitek pro Duši – během hlubokého důvěrného rozhovoru vám pomůžu uvidět svět a vaše starosti jinýma očima.

Spokojenější život máte na dosah ruky.

Těším se na vás! 🤗



Cesta ke spokojenosti 

Cena

1000,- Kč/ 60 min.

Je také možné využít výhodnějšího balíčku, který obsahuje 3 sezení po 1 hodině za 2 700 Kč.

Jak konzultace probíhá?

On-line videohovorem
(Whats app, Messenger či Skype)

Chcete si tuto péči dopřát a objednat se? Napište mi:

Chápu, že vaše potíže jsou naléhavé, a proto reaguji vždy co nejrychleji. 
Termíny konzultací nabízím ideálně ve stejném, nebo následujícím týdnu. 







* povinné údaje

Reference: 

Velice si vážím důvěry, kterou ve mně a vkládáte. Zvláště, když se jedná o vaši první zkušenost. Jsem vždy nadšená, jak mé metody efektivně pomáhájí lidem, kteří přichází z nejrůznějších situací, řeší odlišné obtíže, mají různorodé zázemí, ale všichni si chválí, jak se jim ulevilo a hned po prvním sezení cítí změnu.

Reakce mých klientů si můžete přečíst níže.

...další jsou průběžně doplňovány... ♥

Markéta:

Ozývám se ohledně našeho sezení, které mi velmi pomohlo! Strach a obavy jsou v pozadí a já jsem opět plná radosti. Těším se na období plné změn. Děkuji moc

Daniela:

Děkuji za moc příjemné setkání, za Váš profesionálně empatický přístup. Po sezení jsem se cítila total vláčná, jako kdyby ze mě odplulo vše špatné a oddaná snad všemu, co má přijít. Teď s odstupem času se cítím zklidněná, s vírou, že vše zvládnu. Určitě se nebráním pokračování se zvládáním mých dalších případných neduhů, protože efekt jednoduše cítím:-).

Ještě jednou moc děkuji, přeji spoustu usměvavých dnů, spokojených klientů a klidnou mysl.

Vaše věrná Daniela :-)

Marcela:
V mém konkrétním případě s pocitem opuštění se mi velmi ulevilo.  Vaše práce pro mne byla terapeuticky velmi obohacující a inspirativní. Děkuji, určitě se ještě někdy ozvu. 

Žaneta:
Moje první sezení se Sandrou, je nejlepší první krok na cestě být zase sama sebou!

Když jsem šla na toto sezení, nebyla jsem si jistá co řešit dřív: pocit nespokojenosti a neuznání v práci i v životě, vleklé zdravotní potíže, pocit nemoci se nikam posunout. Má upřímnost a poctivost a ochota pomoci, se nakonec vždy obrátila proti mně a já z toho byla vždy nešťastná a snažila se ještě více, až jsem se z toho onemocněla. 

Díky citlivému přístupu Sandry jsme určili prioritu problémů: obrovská únava. V terapii jsem pomyslně prošla kus cesty svého života, proteklo mnoho slz, ale zazněl i zvonivý smích. Ty tolik známé fráze načtené z knížek najednou dostaly smysl: vážit si sebe, mít se ráda, dovolit si,…… Najednou to bylo o mém já, cítila jsem se lépe, volná, svobodná, pukla obruč kolem mé hrudi, která mi nedovolovala se pořádně nadechnout a mít se ráda taková jaká jsem.  Neohlížet se jen na potřeby ostatních, ale prvořadně na své.

Druhý den jsem se vzbudila svěží, spokojená, s pocitem že všechno můžu, ale nic nemusím! To je ten pocit svobody a volnosti. Přesto že celý týden dodržuji svůj pomyslný řád: vstávám v půl páté a spát chodím po jedenácté, jsem v pohodě, svěží.  Ale ráno si udělám čas na kávu a snídani, v práci automaticky nepřebírám odpovědnost za ostatní, po práci si dovolím siestu a třeba něco smlsnu, nemám výčitky, že jsem nestihla vyžehlit všechno prádlo.  A Země se točí dál!  Nikdo mi nic neřekl, nevyčítal, možná jen v práci se trochu divili.  Už se nebojím říct o své potřeby. 

Musím dát Sandře za pravdu, že to bylo hlavně o mém vnitřním nastavení. 

Petra:
Přišla jsem za Sandrou, protože jsem už nevěděla kudy kam. Měla jsem strach, že zklamu. Bála jsem se, že když nebudu báječná a dokonalá, tak mě nikdo nebude mít rád. Snažila jsem se a vždy pachtila, aby byli všichni okolo mě spokojení. Oni kvetli a já jsem padala na hubu. Díky Sandře jsem vyplakala moře slz, dotkly jsme se mého zranění, které jsme si osahaly, viděly a cítily a přepsaly. Odcházela jsem tolik smířená sama se sebou a tím, kým doopravdy jsem. Uteklo už několik týdnů a já už ten strach nemám. Cítím se jako znovuzrozená.  

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz












X

energie dní

DOVOLENÁ

 

do 21.7.2024
 
Krásné léto i vám!
 
 
***podpis Sandra