RESCUE® NIGHT pro klidný spánek

Krizová RESCUE®  Night - kapky

Krizové kapky rescue nightJe kombinace RESCUE® a květu Bílého kaštanu (White Chestnut), je kombinace RESCUE® a květu Bílého kaštanu (White Chestnut), který pomáhá uklidnit obtěžující a neustále opakující se myšlenky.

Pomáhájí zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne.

RESCUE Night® kapky přináší uvolnění  těla i mysli, a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku. Tato směs funguje pouze v případě, je-li důvodem nespaní neustálé obtěžující myšlenky.

  • Tip od Sandry: Tato esence není určena jen a pouze pro dobré spaní, ale já osobně, když potřebuji užívat Rescue esence a něco mne trápí, vždy na to musím myslet. A tak velmi ráda sahám po této směsi Rescue Night, abych uklidnila svou mysl a pročistila si hlavu.

Dávkování:
Vždy kapeme 4 kapky do zklidnění.

Balení:
10 ml lahvička - cca 100 dávek
20 ml lahvička - cca 200 dávek

Krizová RESCUE® Night - sprej

Krizový rescue night sprej
Krizové RESCUE® Night kapky, pouze ve spreji. 

Dávkování: 2 vstřiky = 1 dávka (4 kapky)

Balení: 20 ml

 Krizová RESCUE® Night - gummmies 

Krizové rescue night gummiesNovinkou z rodinky RESCUE® jsou Gummies, které se snadno užívají před spaním, aby vám pomohly připravit se na klidný spánek. 

Tyto chutné gumové bonbóny s malinovou příchutí jsou vyrobeny z naší přírodní směsi RESCUE® a esencí z bílého kaštanu, který pomáhá vypnout mysl od nechtěných, opakujících se myšlenek. 

Uklidňující a lahodné veganské gumičky bez umělých barviv a konzervantů. 

V rodinném balení s bezpečnostním uzávěrem naleznete 60ks lahodných veganských gumových bonbónků bez umělých barviv a konzervantů.

Každá měkká gumová pastilky obsahuje 4 kapky originální RESCUE® směsi.
Vhodné pro děti i dospělé.

Chci vypnout tíživé myšlenky! »

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz
X

energie dní

DOVOLENÁ

 

do 21.7.2024
 
Krásné léto i vám!
 
 
***podpis Sandra