Rozsviťte nejen své Duše, ale také vaše domovy

Feng shui koule  

Pomocí esencí umíme nádherně rozsvítit vaši duši a co stejnou péči dopřát vašim domovům?

Když chceme v životě změnu, hledáme někoho kdo nám pomůže s Duší, ale co se zamyslet nad tím, že i to co máme doma se odráží na našem rozpoložení.

Já doporučuji úklid. Velký úklid. Zbavit se všeho co neslouží, co je rozbité, co jste na sobě neměli víc jak rok na sobě. Doporučuji vymést kouty, otevřít okna a uklidit vše co jde.

Co můžete rozdejte, nebo darujte. Tímto úklidem nebudete mít úklid jen doma, ale velmi úzce to souvisí s našim nitrem. Díky tomuto úklidu, docílíte že jste udělali prostor pro něco nového. Energie začně volně proudit, začnete se cítit lépe. Tento pocit přichází hned, jakmile zaplněné pytle s vyřazenými věcmi opustí vaši domácnost.

Dopřejte novou harmonizující energii i domovu a pozvěte si domů blýskavce:

V mé nabídce naleznete luxusní sadu tří Feng shui koulí o velikosti 20, 30 a 40 mm z pravého českého křišťálového skla s nádherným brusem. Český křišťál je světově vyhledávaný a naši skláři patří ke šipčce na světě.

Křišťálová Feng shui koule s broušenými ploškami je symbolem dokonalosti a čistoty. Kulatý tvar vnáší do prostoru jemnou ženskou energii, radost a něhu.

 

6 skvělých doporučení, kde je zavěsit:

1. Nejlepší místo je do okna se slunečním svitem, kde paprsky slunce rozehrají nádhernou hru duhových barev přes křišťál u vás doma. Světlo léčí a uzdravuje. Rozpouští strachy a staré negativní vzorce chování.

2. Umístíte-li do středu místnosti, stabilizujete životní energii prostoru.

3. Zavěsíte-li nad rostlinami, tak pozitivně ovlivňujete jejich růst.

4. Dlouhé úzké chodby se slabým nebo žádným světlem vám také poděkuji, že na ně myslíte s křišťálem.

5. Zaměřit se můžete i na malé prostory s příliš mnoha dveřmi, což je místo s velmi chaotickou energií.

6. Temné rohy akumulují stagnující energie, tak zavěšený křišťál je skvělým lékem do těchto míst.

 

Bachovy esence Sandra Living Vánoce Feng shui koule sada

Takhle kouzelně umí křišťály rozzářit místost :)

CHCI TAKY ZÁŘIT! » 

 

* Mnou nabízené sady jsou jednotlivé koule s poutkem pro zavěšení. Silon/lanko není součástí balení.


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


  

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz