O mně

Jsem Sandra Carić, kterou znáte pod značkou SANDRA LIVING.

V roce 2007 jsem se poprvé setkala s Bachovými esencemi. Přišly mi natolik fascinující, že jsem je na sobě vyzkoušela a vpustila naplno do svého života. Zpočátku jsem je užívala pouze pro sebe, pak pro svou rodinu a studovala veškerou dostupnou literaturu. Pak teprve dozrál čas jít touto cestou dál...

Absolvovala jsem I. stupeň certifikované vzdělání, které jsem brzy na to doplnila o další II. stupeň vzdělání pro práci s Bachovými esencemi.
Jsem certifikovaným absolventem mezinárodně certifikovaného vzdělávání BIEP a velmi ráda vám poskytnu profesionální a vyškolený přístup s Bachovými esencemi.

Díky své dlouholeté praxe jsem měla možnost pomoci stovkám lidí s problémy, které je trápily v jejich osobním či pracovním životě, i pomoci v situacích, se kterými se potýkali i několik let. O mé práci hovoří desítky spokojených referencí.

Ráda podpořím na životní cestě i vás.

Jsem
...máma dvou dětí, milovnice tulipánů, většinou usměvavá optimistka a nakonec i velmi tvořivá duše.

... v některých chvílích jsem také bezradná, bezvěrná, protivná a smutná, taky někdy sprostá a občas se dostanu do situací, kdy si nevím rady.
Nežiji "perfektní" život, jak se může zdát.

Popsala bych se nejvěrohodněji takto:
co na srdci, to na jazyku.

Jsem milovnicí neurovědy, porcelánu, černého čaje earl grey s citronem, černobílých filmů, jara a podzimu. Dále všeho, co voní papírem. Nikdy neodolám koupit si další tužku, fix či stopadesátý zápisník či diář. A protože miluji diáře a plánování, nedělá mi žádný problém vše zorganizovat, aby vše šlapalo, jak má.

Můj další tajný sen je naučit se péct výborné koláče a buchty. Mimo jiné jsem fenomenální kuchařkou, ale to sladké mi dává zabrat. Nepřestávám však doufat, že i tuto metu jednou pokořím.

Edit 2019: už se mi to podařilo! Stačí dodržovat recepturu a neubírat ingrediencí a pak je vše, jak má být.
Tímto děkuji svým báječným sousedkám Evě, Tereze a Daně ze dvorku, kde trávíme společně s dětmi čas od jara do podzimu. Právě ony rozklíčovaly, kde je kámen úrazu.

Tohle všechno jsem já ♥

***podpis Sandra

Sandra Carić

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz
X

energie dní

DOVOLENÁ

 

do 21.7.2024
 
Krásné léto i vám!
 
 
***podpis Sandra