RESCUE® kapky, sprej a gummies

RESCUE® Remedy Krizová esence - kapky

Krizové rescue kapkyIkonická žlutá lahvičku s kapátkem – je jedna z nejznámějších a nejpoužívanějších esencí. V originální lahvičce s kapátkem je receptura RESCUE Remedy® stejná, jako když byla vyvinuta před více než 80 lety. Originál je vždy s podpisem doktora Bacha.

Dávkování: 4 kapky v případě potřeby

Balení:
10 ml lahvička - cca 100 dávek v lahvičce
20 ml lahvička - cca 200 dávek v lavičce

 

RESCUE® Remedy Krizová esence - sprej

Rescue krizový sprejV praktickém spreji je receptura RESCUE Remedy® je stejná, jako u Rescue kapek. Poskytuje útěchu a ujištění, zklidňuje a podporuje vaši emoční rovnováhu v dobách emoční nerovnováhy. 

Dávkování: 2 vstřiky = 1 dávka

Balení:
20 ml lahvička - cca 200 dávek v lavičce

 

 

Krizový RESCUE® cream

Krizový rescue krémJe kombinace RESCUE® a květu Planého jablka (Crap Apple), které pomáhá s kožními potížemi. Krém je bez parfemace, základ krému tvoří bambucké máslo a včelí vosk.

Rescue krizový krém je výborný na alergické reakce, bodnutí hmyzem, otoky, spáleniny a úrazy. 

  • Tip od Sandry: Tento krém se mi velmi osvědčil, když jsem se nešikovně řízla v kuchyni, velmi rychle zacelil ránu (namazat a zalepit náplastí). Naprosto TOP je pro děti, když upadnou a podřou se, nebo si udělají bouli. Krém okamžitě začne pracovat, boule či rána nevyroste do tak velkých rozměrů a tolik nezmodrá, otok je výrazně menší.
  • Mým nenahraditelným pomocníkem RESCUE® krém byl při očkování dětí. Jestli to bylo dílo náhody, nebo RESCUE krémem, ale děti nikdy neměli žádnou reakci. Vždy jsem vpich namazala po očkování a poté několikrát denně po dobu 4 dnů.

V nabídce je 30 ml balení

Krizové RESCUE® gummies

RESCUE GUMMIES pomerančÚžasnou novinkou ze světa produktů RESCUE® jsou gumové bonbónky nazvané gummies.

V rodinném balení s bezpečnostním uzávěrem naleznete 60ks lahodných veganských gumových bonbónků bez umělých barviv a konzervantů.

RESCUE® směs ve formě měkkých gumových pastilek s příchutí pomeranče. Přináší vnitřní rovnováhu a harmonii během dne, pro situace stresu, napětí, vnitřního neklidu, strachu z jednání, ze zkoušky, z lékaře, ze školy, z létání. Pro každodenní vypjaté situace.

Každá měkká gumová pastilky obsahuje 4 kapky originální RESCUE® směsi.

Balení obsahuje 60 měkkých gumových pastilek s příchutí pomeranče.
Vhodné pro děti i dospělé.
K dostání také ve verzi Night.

To chci vyzkoušet! »

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz
X

energie dní

DOVOLENÁ

 

do 21.7.2024
 
Krásné léto i vám!
 
 
***podpis Sandra