Sebeláska: Jak pracovat s Bachovými esencemi

Poradna Bachových esencí Sandra Living.czMiluji jaro. S ním přichází čas zasadit nové záměry a sledovat, co bude ožívat v následující sezóně. Jedna z věcí, kterou jsem se rozhodla upevnit je více sebelásky.

Toto téma provází nejen mě, ale všechny ženy. Sebeláska je cesta a toto téma mne doprovází již několik let. Čím déle se ji věnuji, tím jsou pro mne určité věci jednodušší. Ale jednoduché to nebylo!
  
V posledních letech jsem se soustředila na přijímání sebe sama a svého těla takového, jaké je - v celé jeho přirozené kráse. Toto přijetí mne přivedlo k velkému uzdravení jak emocionálnímu, tak fyzickému; stále však tu a tam sebe sama nachytám, když přichází léto a plavková sezóna.

Toto téma nechci rozebírat, všichni si dobře uvědomujeme standardy, které vykreslují (sociální) média, která rok co rok přinášejí zaručené tipy co je "zdravé" a co je "krásné". Faktem je, že existuje tolik druhů krásy a já věřím, že to jako společnost konečně začínáme přijímat. A přesto stále tu a tam přemýšlím o tom, kolikrát jsem na jaře zahájila odtučňovací kůru "léto v bikinách". Když přišlo však léto, pociťovala jsem neúspěch. 

Asi před třemi lety se to zastavilo a já jsem konečně přijala změnu stravy, díky níž jsem se cítila skvěle a které moje tělo intuitivně potřebovalo. Po celou dobu se však ke mne vkrádaly  sebepodceňující myšlenky. Abych s nimi pomohla pracovat láskyplněji, vyhledala jsem Bachovy květové esence. 

Směs, kterou jsem si vytvořila, se zaměřuje na to, že miluji sama sebe, důvěřuju si, opouštím svou zatrpklost vůči sobě samé a beru zodpovědnost do svých rukou. Doufám, že se vám bude líbit.

Má sebelásková směs s použitím originálních Bachových esencí

Moje směs je jednoduchá: pět Bachových esencí, které se zaměřují na oblasti, u kterých cítím propojení s místem, které potřebuje uzdravit.
Doufám, že vás také budu inspirovat na cestě k vlastnímu uzdravení.  


Můj výběr esencí:

Crap Apple
 (Plané jablko) pro přijetí svého těla takové, jaké je
Larch (Modřín) pro důvěru v sebe sama
Hornbeam (Habr) když prokrastinuji a nemohu se nastartovat, když mne přepadá lenošivá nálada.
Willow (Bříza) abych si odpustila, jak jsem se sebou v minulosti zacházela a mluvila se svým tělem. Byla jsem vůči sobě tolik zatrpklá...
Oak (Dub) abych obnovila svou vytrvalost a energii pouze k činnostem, které zvládnu a ve kterých se budu cítit dobře.  


Jak na to:
1. do 30 ml míchací lahvičky přidáte dvě kapky každé z originálních esencí
2. zbytek lahvičky doplňte pramenitou vodou
3. užívejte 4 kapky nejméně 4x denně 

Vaše směs na míru vydrží zhruba 3 týdny, pokud ji budete skladovat na suchém a tmavém místě, nebo v lednici. 

Lahvičku lze také zakonzervovat, před nalitím vody do mixovací lahve přidejte jednu čajovou lžičku brandy, jablečného octa nebo glycerinu. Rozhodla jsem se použít jablečný ocet, protože ten mám vždy po ruce.

Posílám vám sebeláskové vibrace, krásky!

Pokud vás zaujala tato směs esencí, nebo byste rádi tu svou, protože každá jsme jiná, napište si o ni!
ANO, CHCI SE TAKÉ VYDAT NA SVOU JEDINEČNOU CESTU SEBELÁSKY! »

BACHOVY ESENCE SEBELÁSKA
S láskou pro Vás napsala Kate Murpy 

 

 

Počet komentářů celkem: 0
Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz