Naslouchat pocitům a intuici

Naschlouchat svým pocitům a intuiciKdyž přestaneme naslouchat svým pocitům a své intuici, naše psyché je zahnána do temnoty, která může být děsivá. V této temnotě se naše pocity a naše tužby stávající destruktivními silami, které jsou připraveny rozpoutat peklo v našem těle i mysli.

Když se naše vnitřní žena začne bouřit, obviňujeme ji z toho, že je iracionální, přecitlivělá, neovládá se a má nedostatek vůle.

V důsledku toho jsou jejich životy naplněné aktivitami a činnostmi, domácimi pracemi a nekonečnými seznamy věcí, které musí stihnout.

Okamžiky snění, chvíle odpočinku a klidu buď zavrhují jako "mrhání časem", anebo se jim snaží zcela vyhýbat, jelikož by se mohlo stát, že na povrch vytanou pocity nebo tužby, které by mohly zpochybnit jejich ambice a cíle či jim nějakým způsobem překážet.

Zrádnou chvílí pro takové ženy se může stávat noční doba, protože najednou nejsou zaneprázdněné, už nejsou pohlcené aktivitami a spěchem od jedné povinnosti ke druhé, a prostor, který nesmí zůstat prázdný a tichý, může zaplnit obávané nutkaní k jídlu.

Z knihy: Ženy, které jedí ve svitu Luny

Sandra Carić

***podpis Sandra

 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz