Naslouchat pocitům a intuici

Naschlouchat svým pocitům a intuiciKdyž přestaneme naslouchat svým pocitům a své intuici, naše psyché je zahnána do temnoty, která může být děsivá. V této temnotě se naše pocity a naše tužby stávající destruktivními silami, které jsou připraveny rozpoutat peklo v našem těle i mysli.

Když se naše vnitřní žena začne bouřit, obviňujeme ji z toho, že je iracionální, přecitlivělá, neovládá se a má nedostatek vůle.

V důsledku toho jsou jejich životy naplněné aktivitami a činnostmi, domácimi pracemi a nekonečnými seznamy věcí, které musí stihnout.

Okamžiky snění, chvíle odpočinku a klidu buď zavrhují jako "mrhání časem", anebo se jim snaží zcela vyhýbat, jelikož by se mohlo stát, že na povrch vytanou pocity nebo tužby, které by mohly zpochybnit jejich ambice a cíle či jim nějakým způsobem překážet.

Zrádnou chvílí pro takové ženy se může stávat noční doba, protože najednou nejsou zaneprázdněné, už nejsou pohlcené aktivitami a spěchem od jedné povinnosti ke druhé, a prostor, který nesmí zůstat prázdný a tichý, může zaplnit obávané nutkaní k jídlu.

Z knihy: Ženy, které jedí ve svitu Luny

Sandra Carić

***podpis Sandra

Pomohu se vám rozzářit, aby s vámi mohl zářit celý svět.

Poradna Bachových esencí, kurzy automatické kresby www.sandraliving.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.sandraliving.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

copyright©  Sandra Carić

 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz