Nechejte odejít to, co už v životě nepotřebujete pomocí Bachových esencí. Třeba minulost...

Jak na minulost s Bachovými esencemiČasto se na mě v poradně obracejí ženy, které odešly ze vztahu, nebo byly opuštěny, ať po rozchodu, nebo rozvodu.

Častokrát si tyto ženy neví rady s tímto stavem. Častokrát ustrnou ve vzpomínání a nemohou se hnout z místa.

Nechejte odejít to, co už v životě nepotřebujete pomocí Bachových esencí. Třeba minulost...

A protože vím, že snadněji se to řekne, než udělá! Proto i v tomto čase nám mohou být nápomocné Bachovy esence.


✨ Esence č. 16 Zimolez - pokud vzpomínáme na staré dobré časy ať se jedná o bývalého partnera, práci apod. Tato esence vás naučí odpoutat se od starého a uplynulého, uvolnění se z dřívějších vztahů a vzorů (rodiče, partner), vykročit do budoucnosti s důvěrou.

✨ esence č. 29 Snědek - ten vám pomůže zahojit a posvítit světýlkem tam, kde jste zažili něco traumatického. Tato esence působí jako pohlazení na staré šrámy a zranění. Toto světýlko nás učí pochopit smysl osudových zážitků, zvládnout je a učit se je přijmout.

✨ esence č. 33 Vlašský oříšek - tato esence vám pomůže vykročit do nového s důvěrou a nenechat se stahovat zpět. Neochvějně věřit, že nové začátky zvládnete! Esence vám pomůže nebýt citliví na vnější okolnosti např. když vás někdo bude od vaší nové cesty zrazovat.

✨ esence č. 22 Dub - S esencí dubu se učíte přebírat zodpovědnost za sebe a své skutky a nikoliv za druhé, důvěřovat, že se nemusíte o vše starat, zachovávat míru, být hravý a uvolněný, méně se vyčerpávat, dopřávat si více klidu a odpočinku, být k sobě shovívavější a něžnější, rozpoznávat, že v mnoha případech je neudělat nic pravá a jediná pomoc, také jednou to vzdát. Odpuštění je klíčem ke štěstí.

✨✨ Nejde vám zapomenout a neustále vás dotyčný zajímá? Nenechá vás to v klidu a stále po očku jej sledujete a nemůžete si pomoct? V tom případě doporučuji trio ✨ dub-oříšek-zimolez ✨

Ano, chci si se pohnout z místa! » Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz
X

dovolená

LETNÍ SLEVA 

POSÍLÁM VÁM DÁREK, NEŽ ODJEDU NA DOVOLENOU!

SLEVA 100,- Kč
na celý sortiment včetně konzultací

nabídka platí do 15.8.2021
v tento den odejdou poslední uhrazené objednávky!

Poté se uvidíme až 8.9.2021

ČAS NA ESENCE DO ŠKOLY A ŠKOLKY SE BLÍŽÍ! » 

***podpis Sandra