Senná rýma

Strach ze sexuality, pudovosti, plodnosti a lásky se agresivně projevuje, výzva přijmout vlastní agresivitu a uplatnit ji na výhodné cíle, zahájit boj o vlastní rozkoš a schopnost milovat.

Rýma je vždy vnitřním pláčem a přichází jako viditelný vzdor vůči všemu, co nás nedávno potkalo. Jsme smutní, něco nám nevyšlo, kdosi nám ukřivdil.

Senná rýma většinou přichází pravidelně v určitý roční čas a většinou trápí dospívající.

Souvisí s překyselením (na vše jsme hákliví a vše se nás dotýká), nedostatkem minerálních látek (uzemnění, stability, nevíme zatím, kam a ke komu se vrtnout) a nestabilní imunity (se vším a proti všemu bojujeme).

V některých situacích či ročním období jsme laxní a žádná povinnost nebo pravidelnost nás nezajímá, ale někdy ji vyžadujeme a jsme precizní.

V tu chvíli nebo v té situaci nepoužíváme srdce, ale striktně chceme dodržení svých představ. A tak stejně precizně a pravidelně přichází i senná rýma.

Většinou kolem věku dvaceti let, kdy přijmeme svou sexualitu a smíříme se se sebou jako takovým, současně začneme být tolerantnější a shovívavějšími k ostatním, senná rýma odezní.

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz
X

dovolená

LETNÍ SLEVA 

POSÍLÁM VÁM DÁREK, NEŽ ODJEDU NA DOVOLENOU!

SLEVA 100,- Kč
na celý sortiment včetně konzultací

nabídka platí do 15.8.2021
v tento den odejdou poslední uhrazené objednávky!

Poté se uvidíme až 8.9.2021

ČAS NA ESENCE DO ŠKOLY A ŠKOLKY SE BLÍŽÍ! » 

***podpis Sandra