O EFT

Co je to EFT

Sandra:
„Ve svém životě jsem se dostala do situace, kdy jsem si nevěděla rady sama se sebou, a hledala jsem cestu, jak dál. V té době jsem se seznámila s metodou EFT. Bylo až zázračné, jak účinně a efektivně mi pomohla. Rozhodla jsem se ji proto naučit, abych ji mohla nabídnout i vám."

Technika emoční svobody EFT pochází již z minulého století a jedná se o hloubkovou metodu, která umožňuje odstranění emočních bloků. Právě tyto bloky nás v životě limitují a brání nám dosáhnout úspěchu, zdraví a štěstí.

Metoda EFT využívá jemnou techniku poklepávání pečlivě vybraných akupunkturních bodů na obličeji a na těle. Tyto body se již po tisíciletí používají v medicíně Dálného Východu.

Ve spojení s práci s myslí se odstraní negativní bloky, negativní reakce a emoční bolest, které byly prvotně propojené s problémem, vymizí.

Co je to EFT

Jak EFT funguje

Jak EFT funguje?

Každý jsme se narodili v jiných podmínkách a naše životy utvářely nejrůznější zážitky. S každým uplynulým dnem, s každou novou zkušeností, kterou jsme získali, se naše životní cesty utvářely osobitým způsobem.

Každý z nás se proto potýká se specifickými problémy, které na své cestě životem řeší podle vlastních pravidel a v takovém pořadí, které mu nejvíce vyhovuje.

Během EFT si klient sám určuje, co chce aktuálně léčit a čím se chce zabývat. Je tedy pouze na něm, aby si určil své priority a oblasti svého života, ve kterých chce se změnami začít.

Někomu EFT pomůže ve zdravotní oblasti, někdo jiný potřebuje řešit vztahy, jiný se zase potřebuje vyrovnat s minulostí, překonat stres, závislost nebo třeba alergie, nespavost či nadměrné chutě k jídlu.

Základním předpokladem úspěšné terapie je ovšem klientova otevřenost. 

Každý klient si určuje délku terapie sám. A každý si nese svou vlastní zodpovědnost za svůj stav.

Jaké změny mi EFT přinese?

Jaké změny mi EFT přinese?

Pokud se rozhodnete své problémy řešit pomocí metody EFT, můžete se těšit, že brzy odezní. A navíc získáte nazpět svou energii.

Tam kde jste dříve cítili strach, nyní najdete odvahu a hrdost, osvobodíte se od smutku a bolesti, a místo toho, aby naše srdce přetékalo hněvem a nenávistí, rozkvete v něm láska.

Zde ovšem přínos EFT nekončí. Když se mění naše emoce, mění se také naše myšlenky a tělo a my se opět můžeme věnovat svému rozvoji.

Pokud se cítíme plni energie, silní, šťastní, naše myšlení se stává jasnějším a logičtějším a my získáváme přistup ke všem svým duševním schopnostem. Také se cítíme lépe ve svém těle, jsme více vitální, zdravější, lehčí a mladší.

Přečtěte si také můj příběh a mou cestou k EFT.

EFT je lékařsky a vědecky prokázána metoda

Metoda EFT je ověřena řadou recenzovaných studií, které byly publikovány ve významných lékařských a psychologických časopisech. 

Studiemi bylo prokázáno, že EFT je účinným nástrojem pro úlevu od bolesti, uvolnění starostí a strachů, přeměnu emocí, jako je hněv a neustálý smutek, na spokojenost a radost, a dokonce i na odstranění touhy po jídle!

Pro více informací doporučuji přečíst některou z vybraných studií.

 
Poradna EFT

Chápu, naléhavost vašich potíží, a proto vám nabízím objednací lhůty v co nejbližším možném termínu. 
Ideálně ve stejném, nebo následujícím týdnu.

Máte dotaz? Napište mi!* povinné údaje

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz