On-line kurz Bachových esencí

online kurz Bachových esencí
Bachovy esence jsou jednoduchou a bezpečnou cestou k harmonizování vašich emocí.

Eduard Bach si přál, aby jeho systém byl jednoduchý a aby jej mohl používat každý.
Abyste však získali hluboký vhled do problematiky esencí a jejich použití, ráda vás touhle cestou provedu jemnou, milou a hravou formou.

Pokud i vy cítíte, že se chcete posunout dále a osvobodit se od omezujících pocitů a situací ve vašem životě jste zde správně!

Termín: 2.2.2022

Popis kurzu:

Kurz bude probíhat on-line v uzavřené skupině na Facebooku. Do této skupiny budu pravidelně nahrávat videa a další obsah, ve kterém vás důkladně seznámím s historií, výrobou, mícháním a také s vlastnostmi jednotlivých esencí.

Po celou dobu kurzu jsem s vámi ve skupině ve spojení, kde budeme aktivně diskutovat a debatovat.

Kurz můžete absolvovat vlastním tempem, není potřeba být v určitý čas na streamu. Videa si můžete pustit kdykoliv budete mít chuť.

Obdržíte:
- skripta v on-line podobě
- veškeré podklady budetou ve skupině v písemné a také video formě
- kurz bude prokládán kvízy, testy
- budeme také probírat případové studie

Kurz je koncipován tak, aby každý aktivní účastník na konci kurzu zvládl udělat jednoduchý test a obdržel certifikát (kurz není certfikován Bachovým centrem).

Délka kurzu: 5 týdnů (pohodové a klidné tempo při kterém zvládnete práci i domácnost)
Začínáme (doplnit) a končíme (doplnit).

Cena:

2.990,- Kč

Vaše místo je rezervováno po uhrazení kurzovného.
Počet účastníků je omezen, abych se mohla věnovat každému.

Přihlášení:

Máte-li dotaz, nebo se chcete na kurz přihlásit? Použijte prosím tento formulář.* povinné údaje

Lektorka kurzu:

Sandra CarićKurzem vás provede Sandra Carić. 

Jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence s mnohaletou praxí.

Od roku 2007 sbírám zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Dlouho jsem hledala cestu, jak tuto báječnou metodu šířit dál. Sama jsem obsolvovala kdysi pouze víkendové kurzy, které bych označila pouze jako nalévárna informací a pak mi trvalo opravdu dlouhou dobu, než jsem se získanými informacemi prokousala a seznámila se s nimi více do hloubky a osvojila si je.

Chyběla mi zpětná vazba a neměla jsem nikoho kdo by mi byl po ruce, pro mé dotazy. Proto jsem se rozhodla pro kurzy, kdy na sebe nebudeme tlačit a v rozumném časovém úseku vše v klidu a pohodě probereme do hloubky. 

O tom, jak účastnice, které už kurz absolvovaly byly spokojené, si můžete přečíst níže v referencích. 

Péče po kurzu:

Po kurzu zůstáváme ve spojení, kdy jsem vám k dispozici pro konzultace. Po absolvování kurzu se společně budeme setkávat ve skupině pro všechny absolventy. Můžete u mne pořídit esence, míchané lahvičky.

Reference od účastníků kurzu:

Petra:
Za mě obrovská spokojenost jak se samotným kurzíkem, nastavením, materiály, dobou atd. prostě maximálně vstřícné jednání Sandry, která mne hodně překvapila, věnovala se nám jak se říká i po zavíračce, vysvětlovala, dávala mnemotechnické pomůcky, doporučenou literaturu.
Sandra je pro mě typ člověka, který mi na tuto práci velice sedí, určitě ráda doporučuji komukoliv ať už na terapii či do kurzu. Já osobně jsem se s ní cítila moc fajn ♥️
Děkuji za možnost u tebe studovat kurz a také, že jsem tě poznala jako človíčka 🙏😇🥰

Romana:
Ráda bych poděkovala za možnost zúčastnit se kurzu Bachových esencí pod vedením Sandry. Začátek byl seznámení s historií a výrobou, dále přišly na řadu jednotlivé esence a následovala praktická cvičení, případové studie a kvízy. To vše hravou formou a vždy se zpětnou vazbou. Na jakoukoli otázku byla odpověď. Všem mohu kurz jen doporučit a Sandře děkuji za skvělé a profesionální vedení. Jste ženou na svém místě.

Monika:
Milá Sandro, Tvůj kurz byl pro mne balzámem na duši. Informace byly velmi přehledné, rozšířené o Tvoje osobní poznatky, to mi hodně pomohlo. Oceňuji skripta a návodná videa. Nakoupila jsem knihy a už v nich ležím 😃. Moc děkuji ještě jednou a přeji krásný čas ♥

Mirka:
Jsem opravdu moc ráda, že jsem se přihlásila právě do Sandřina kurzu. O esencích jsem se dozvěděla hodně, nejvíce mi pak dala Sandřina videa s praktickými postřehy, případové studie a kvízy se zpětnou vazbou a ochota odpovědět na všechny otázky. Určitě Sandru doporučuji nejen jako lektorku, ale i jako terapeutku. Sandři, přeji do budoucna jen a jen dobré.

Lea:
Chci poděkovat Sandře za její kurz , hodně mi toho dal ! A to díky způsobu, jak probíhal, jak byl nastaven. Plno informací k lekcím bylo vždy doplněno videem. Případové studie, doplňovačky, testíky, doporučená literatura, taháky... Sandra je vstřícná, lidská, otevřená, určitě bych ji doporučila i jako terapeutku, vážím si jejich znalostí, které předává v kurzu. Určitě to stojí za to do toho jít ! Děkuji ti Sandro, bylo mi ctí. Není nějaké pokračování?

Eliška:
Tento kurz od Sandry doporučuji všem. Přinesl mi mnoho nového a zajímavého. Děkuji Sandro, děkuji všem a jsem vděčná, že jsem součástí super kurzu.

Veronika:
Moc ráda jsem absolvovala kurz Bachových esencí. Byl přehledně strukturovaný. Uvítala jsem, že jsem nebyla zahlcena složitostmi, jak už to někdy bývá. Nyní mám větší přehled o rozčlenění Bachových esencí a jejich působení. Namotivovalo mne to a těším se, až se ponořím do dalšího studia a zkoušení na sobě :-D

Děkuji Ti, Veronika Matušincová

Karin:
Jako klientka a zároveň i účastnice kurzu bachových esencí bych ráda poděkovala Sandře za její profesionální a zároveň přátelský přístup. Díky ní jsem objevila kouzlo bachových esencí a jejich schopnost léčit naše negativní emoce přírodní cestou. Na Sandře oceňuji především její elán a lásku ke sve práci. Pokud bych potřebovala pomoci, vím, že se na ni můžu obrátit. Budu se těšit na případnou další spolupráci! Mockrát děkuji!

Markéta:
Ráda bych poděkovala za opravdu milé, i když tak trochu nevšední vedení kurzu Bachových esencí, kterého jsem měla možnost se zúčastnit .
Sandři, Tebe sleduji již nějaký rok a Tvá práce mě fascinuje. Nejednou jsem měla možnost Tvých služeb využít.  Vždy mi Bachovy kapičky (kouzelné kapičky , jak jim doma říkáme) výborně pomohly a tak s nabídkou projít si Tebou vedený kurz kapiček pana Bacha bylo to, co jsem chtěla pod Tvým vedením poznat.
Moc se mi líbí , jakým způsobem je kurz vedený. Připravený materiál byl srozumitelný a každá diskuze přínosem. Vše přehledné, dohledatelné. Kladně hodnotím i videa, která rozšířila psaný materiál o Tvé cenné zkušenosti.
Myslím, že při studiu každé esence, jsem se tajně ocitla na louce a představovala jsem si kvetoucí rostlinku a strom. Dnes víc jak dříve chápu Tvé nadšení z této jemné a laskavé práce, která velmi pomáhá.
Kurz Bachových květových esencí je pro mě velkou inspirací. Při studiu jsem nejednou narazila na esenci, která mě byla blízká a poodhalila mi, jak řešit danou situaci v mém životě nebo v životě mých nejbližších.
Tento kurz pod vedením paní Sandry doporučuji každému, kdo chce jemnou formou zlepšit kvalitu svého života a pochopit tajemství kouzelných Bachových esencí.

Pavlína:
Tvůj kurzík mi otevřel další dveře k pomoci lidem, kteří potřebují pomocnou ruku.
Kurz se mi moc líbil. Bylo to vše krásně napsáno a videjka byly super. Je zajímavé, že každá esence s něčím pomůže a pomůže lidem změnit život. Je to prostě úžasné.
Již podruhé jsi mi předala užitečné informace za které velice děkuji. Jsi úžasná žena a máš krásný vztah ke své práci. Jde vidět, že to děláš s láskou. Velký DÍK

Hanka:
Moc ti děkuji za tento kurz. Byl úžasný a skvělý. K bachovkám jsi mě přivedla ty a moc mi pomohly a Honzovi taky. Jsem ráda, že jsem mohla do tohoto úžasného poznávacího procesu nakouknout. Jsi skvělý posluchač, rádce, terapeut a nejlepší lektorka. Jde vidět, že tomu opravdu rozumíš (to vím už dávno) a umíš to i krásně vysvětlit. Mám zavedený sešit, kde si ke každé esenci dělám poznámky. Jde to sice pomalu, protože toho času není moc, ale snažím se všechno vstřebávat do hloubky. Můžu říct, že by mě to i bavilo dělat. K tomu budu ale potřebovat hooooodně věcí ještě dostudovat. Až budu mít státnice z psychologie, tak to potom bude jízda :D Jsem ráda, že jsi mě zasvětila do něčeho tak úžasného. Jsi laskavá, milá a úžasná lektorka a tvé informace byly věcné, k tématu a pochopitelné. Jde vidět, že to děláš s láskou.

Jarmila:
Oceňuji Váš profesionální a lidský přístup, Vaše znalosti o esencich a pomoci k  uzdravení problému, či stavu u osob, dětí i zvířat. Také snahu, nás některé zasvětit do království léčivých bylinek "bachových esencí ". Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit kurzu 🌺🍀🥀. V budoucnu, až vše pomine s koronavirem, se ráda setkám s Vámi osobně na kurzech i osobní konzultaci. Děkuji a přeji hodně uzdravených a spokojených zákazníků.

Jana:
Chtěla bych poděkovat za zajímavý kurz Bachových esencí. Dostali jsme skvělý náhled do této problematiky, Sandra opravdu umí předat to, co umí. A to jasně, srozumitelně. Postupně jsme byli seznamováni s jednotlivými druhy esencí a prací s nimi. Byl nám poskytnut dostatek prostoru k pochopení, mohli jsme se dotazovat a vše nám bylo kompetentně zodpovězeno, žádný dotaz nebyl ignorován. Perfektní byla videa k jednotlivým skupinám esencí, kde jsme se dozvěděli další podstatné informace. Velmi jsem přivítala případové studie, kdy jsme jako studenti doporučovali esence a opět bylo konzultováno, zda jsme vybrali správně a proč, stejně jako to, co bychom neměli opomenout. Rady Sandry k těmto tématům byly opravdu velmi přínosné, přišlo mnoho "AHA" momentů.
A samozřejmě nesmím zapomenout na skvělé materiály, které nám Sandra poskytla, stejně jako její doporučení k odborné literatuře, kde vychází z osobních zkušeností a nesnaží se nám podsouvat, že bychom měli číst vše za každou cenu.

Hanka K.:
Musím přiznat, že kurz Bachových esencí od Sandry mě mile překvapil. Každému, kdo má zájem porozumět tomuto jemnému, ale skutečně efektivnímu "léčení" ho doporučuji. Sandra provází krok za krokem od historie esencí, přes způsob míchání až po jejich výběr. O každé esenci se student dozví spoustu důležitých informací a to nejen z psaného textu, ale také z videí, které opravdu pomůžou si jednotlivé esence zapamatovat. A co považuji za nejcennější jsou případové studie, na kterých si každý student vyzkouší, jak látce porozuměl, a v diskuzi se může Sandry k probírané látce na cokoli zeptat a ona mu ochotně odpoví. Moc pěkný kurz.
Sandři děkuji 🌼

Iveta:
Milá Sandruško,tímto bych ti chtěla poděkovat za úžasný online kurz Bachových esencí, do kterého jsi mi i přes mou značnou zaneprázdněnost dovolila vstoupit, a kterým jsi nás všechny provázela s energií sobě vlastní.

Děkuji za tvůj profesionální přístup, vstřícnost a srozumitelnost.Tebou průběžně vkládaná videa mi pomohla mnohé pochopit a ucelit si dosavadní znalosti.

Za co jsem však nejvíce vděčná je, že to vše tebou popsané, s obrázky a příběhy z poradny, zůstane k možnému nahlédnutí i nadále na facebookové stránce kurzu.

Jistě totiž přijde okamžik, kdy si v pomoci druhému nebudu 100% jistá a pak honem poběžím a budu se ráda vracet k tomu, co jsi nás učila.

Známe se mnoho let a vše, co vkládáš do svých příspěvků mne vždy pohladí, nebo rozveselí.

Moci tedy po tvém boku projít tvým kurzem, je už jen takovou třešinkou na dortu našeho přátelství.

Přeji ti, ať i nadále všechny čtoucí a kolemjdoucí obohacuješ svou upřímnou povahou


Lenka:
Bachovy esence mám velmi ráda. Pracuji s nimi delší čas, mám za sebou několik kurzů. Sandru sleduji na Facebooku a když nabídla možnost zúčastnit se kurzu o Bachových esencích, přihlásila jsem se. Ne proto, že bych esence neznala, ale Sandra je velmi sympatická a současně s esencemi pracuje dlouho, proto je vždy se co nového učit. Její kurz mě velmi mile překvapil. Byl skvěle strukturovaný, nabitý informacemi, vše bylo možné konzultovat v rámci komentářů na Facebooku, kde Sandra obratem odpovídala. Na závěr kurzu jsme od Sandry dostávaly případové studie, kde jsme si výběr esencí mohly procvičit. Mám srovnání s jinými kurzy a tento pro mě byl jeden z nejlepších. Jak přístupem Sandry, tak uceleným, srozumitelným předáním informací. A velmi si cením také vstřícného, lidského přístupu Sandry. Ne vždy jsem se s takovým přístupem setkala. 🙂
Za sebe jej rozhodně mohu doporučit. Skvělá možnost naučit se o esencích maximum informací od někoho, kdo s nimi roky pracuje v rámci praxe.
Děkuji Sandro, že jsem mohla být součástí. Moc ráda jsem tě poznala. Lenka

Markéta B.:
Tvého voňavého bylinkového kurzíku jsem se zúčastnila se zvědavosti. Mám ráda, kytičky a bylinky. Vedla jsi nás krásně, srozumitelně, teď už vím jak krásnou a užitečnou práci pro nás všechny děláš. Moc ti děkuji za krásné a srozumitelné článečky a vysvětlení. Jsem ti opravdu moc vděčná za to, že jsem se kurzíku mohla zúčastnit. Určitě jednou ráda využiji tvých znalostí a přijdu si pro svou lahvičku.

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz